چند کلمه

درمورد ما

یکبار بیمه شوید، پشتیبانی مستمر بگیرید.

کارشناس پیشرو

آینده خود و خانواده‌تان را با بیمه عمر و مستمری پاسارگاد تضمین کنید. آسودگی خاطر را به خود هدیه دهید.

سلام و درود! من محسن گلشن نژاد هستم، نماینده رسمی بیمه عمر و مستمری شرکت بیمه پاسارگاد(کد60146) هدف من ارائه خدمات مشاوره‌ای و بیمه‌ای به شما عزیزان در زمینه بیمه عمر و مستمری است تا با انتخابی آگاهانه، آینده‌ای امن و آسوده برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید. با سابقه و تجربه خود در زمینه بیمه، می‌توانم به شما در انتخاب بهترین طرح بیمه‌ای متناسب با نیازها و شرایطتان کمک کنم. همچنین در تمام مراحل از خرید بیمه‌نامه تا دریافت خسارت در کنار شما خواهم بود و به شما خدمات پشتیبانی ارائه خواهم داد. شماره تماس: [09128695386] آدرس: [تهران میدان صنعت، تقاطع بلوار فرحزادی و دریا، خیابان نورانی پلاک 26 واحد 5 ] وب‌سایت: [https://bime.hamyaram.com] منتظر تماس شما هستم.:

افتخار من است که در مسیر تأمین آتیه و ایجاد آرامش برای شما گامی مؤثر بردارم

سازمان فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد-8262

نماد اعتماد شما..

آرامش شما،هدف ما

بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است ، شرکتی که عملکرد آن با اتکا به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند. شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشوراست که به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استاندارهای جهانی ، کسب سود متوازن و همسو با مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیر زندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکایی) توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد. این شرکت در قالب سهامی عام در تاریخ ۸۵/۱۱/۱۸ طی شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (در سال 1389 این مبلغ به ۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال افزایش داده شده است) در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خود را در کلیه رشته های بیمه ای تحت شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکزی ایران دریافت و فعالیت خود را از تاریخ ۸۵/۱۲/۱ آغاز نموده است. این شرکت توانست در تاریخ ۸۶/۸/۵ مجوز قبول اتکایی از موسسات بیمه داخلی را تحت شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی ایران دریافت کند و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۸۶/۹/۱۸ فعالیت خود را در این بخش آغاز نماید.
شاید بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بیمه نامه، اعتماد کردن به بیمه مرکزی است که کدام شرکت بیمه را به عنوان برترین شرکت بیمه معرفی می‌کند. بیمه مرکزی هر ساله گزارشی را بر اساس سطح توانگری شرکت‌های بیمه منتشر می‌کند که در این گزارش توانگرترین شرکت‌های بیمه بر اساس سطح رضایت مشتریان، تعهداتی که در پرداخت سوددهی هر کدام از شرکت‌های بیمه دارد، میزان پاسخ گویی شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران و … معرفی می‌کند. توانگرترین شرکت بیمه در واقع بهترین شرکت بیمه از نظر بیمه مرکزی است. و بیمه پاسارگاد از جمله توانگرترین ترین شرکت‌های بیمه است که عملکرد خوبی نیز در رشته بیمه عمر دارند و می‌توانند به عنوان بهترین بیمه عمر مطرح شوند. سازمان فروش ٩٠١ بیمه پاسارگاد برترین گروه فروش از نظر سطح فرهنگی و آموزشی نمایندگان و مدیران آموزش و فروش در شرکت بیمه پاسارگاد است . ما همواره به پیشرفت و بهتر بودن فکر می کنیم و در این راه حرکت می کنیم و هر روز برای ما مانند اولین روز شروع کار و آموزش سرشار از عشق ، هیجان و شوق کار کردن و خدمت رسانی است

خلاقیت در همه جنبه ها

ـ
چگونه کار می کند

توجه

بیایید صحبت کنیم!